1
  • slidebg1
    Merkez Anadolu Kimya
    BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE
    Biokey 15
  • slidebg1
    Merkez Anadolu Kimya
    BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE
    Anatolia Extra
  • slidebg1
    Merkez Anadolu Kimya
    NK’LI SIVI ORGANOMİNERAL GÜBRE
    Nemakey
    Bitkilerin kök bölgesi gelişimini teşvik ederek sağlıklı
    ve temiz yeni kök tüylerinin oluşmasını sağlar.
  • slidebg1
    Merkez Anadolu Kimya
    HARMANLANMIŞ NPK GÜBRESİ
    Special Fert
    Bitkinin azot-potasyum dengesini ayarlar.

Sitemize Hoşgeldiniz

2001 yılında faaliyete geçen Nektar Tarım Ltd. Şti. Antalya Organize Sanayi Gelişim Bölgesi'nde 14.500 metrekarelik alan üzerinde kimyasal ve organik gübre üretimi yapmaktadır. Güçlü Ar-Ge yapısına sahip olan Nektar Tarım Ltd. Şirketi Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine tarımsal ihtiyaçlara yönelik üretim yapmaktadır. Üretmiş olduğu gübrelerin kalitesiyle ön plana çıkıp büyük bir marka haline gelmiştir. Asıl amacımız ülkemiz tarımına hizmet etmekle birlikte, değişik ülkelerin tarımsal alanlarında da söz sahibi olabilmektir.

Kuvvetli satış ve organizasyon ağımızla hali hazırda ülkemizin her bölgesine ulaşmaktayız. Rusya, Ukrayna, Brezilya Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Ürdün, Tunus, Güney Kore, Tayland, Cezayir, Suriye, Cezayir, Libya, Kenya, Irak, Vietnam, Bosna, Polonya, Arnavutluk, Azerbaycan, Kırgızistan, İran, Ermenistan, Gürcistan, Kuveyt Malta ve Moldova'nın da içinde bulunduğu 20'den fazla ülkeye ihracat faaliyetlerinde bulunmaktayız.

MAK
Sizi dinliyor ve anlıyoruz
Çiftçiliğe yeni başlıyor olabilirsiniz ya da üretim ile ilgili çözemediğiniz problemler olabilir. Tüm bunları dinlemek ve çözüm üretmek bizim görevimiz.
MAK
Tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz
Tarım alanında 25 yılı aşkın tecrübemiz ve çözüm odaklı ürünlerimiz ile yanınızdayız. Doğru zamanda doğru ürünü nasıl kullanacağınızı öğrenmek için gübreleme programlarımızı inceleyin.
MAK
Her zaman yanınızdayız
Üretim tecrübe ve bilgi birikimi isteyen zor bir süreç. Tüm sorularınızın cevabı için bölgenizdeki uzman teknik mühendisimiz ile iletişime geçin.